Меню
Каталог
товаров
office@astim.in.ua
Новий покупець?
Постійний покупець?
Кошик
1€ = 41 грн
Каталог
Каструлі та сковорідки

Шановні Клієнти.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов’язаний:
а. Перед початком експлуатації товару, уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в представленій виробником (продавцем) документації на товар;
б. У разі необхідності роз’яснень умов та правил використання товару — до початку використання товару зверніться за роз’ясненнями до продавця (виробника) або іншої зазначеній в експлуатаційній документації особи, яка виконує їх функції;
в. Користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), установлених виготовлювачем товару в експлуатаційній документації;
г. З метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару — дотримуватися передбачених виробником в товарі методів безпеки та передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації — дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки. встановлених для товарів такого роду.

1.Гарантія

1.1 Гарантійне обслуговування включає в себе безкоштовне усунення протягом гарантійного терміну будь-яких несправностей чи недоліків придбаного виробу, що виникли з вини виробника.

1.2 Гарантійний  термін експлуатації товару, обчислюється  від  дати  його  продажу.

1.3 Гарантія надається терміном - один рік.

   1.4 На гарантійне обслуговування приймається товар за наявності:

-   експлуатаційних документів (технічний паспорт, гарантійний талон);

-   неушкоджених гарантійних пломб на товарі;

-   наявність оригінальної упаковки та всіх комплектуючих;

-   відсутності пошкоджень товару,  які  могли  викликати несправність.

 

2.Доставка

2.1Перед відправкою виріб має бути очищений(від залишків кави, води, жиру та інших продуктів). У випадку сильного забруднення виробу з замовника буде зніматися плата за чистку. Обов'язково вкладіть всередину посилки контактну інформацію для зв'язку з Вами і перелік несправностей які мають зовнішні прояви.

2.2 Товар до сервісного центру має бути доставлений коштом замовника.

2.3  У випадку гарантійного ремонту,товари вагою понад 5 кілограмів доставляються на ремонт та повертаються споживачеві силами і засобами нашого сервісного центру.

2.4  У випадку визнання ремонту не гарантійним, замовник зобов’язаний компенсувати витрати на доставку до моменту відвантаження товару.

2.5 Доставка товарів здійснюється на адресу:м.Івано-франківськ склад Нової Пошти №1 компанія АС ТІМ тел. 067 240 07 07 

 

3.Терміни виконання робіт.

3.1Діагностика виробів усіх категорій здійснюється на протязі 5 робочих днів з дня отримання товару.

3.2 Виконання ремонту здійснюється на протязі 14 робочих  днів з дня отримання товару.

3.3 У разі необхідності заміни певних компонентів, запчастин або модулів, терміни ремонту можуть продовжуються на час необхідний для закупки та надходження комплектуючих у сервісний центр.

3.4 При негарантійному ремонті, всі роботи проводяться після діагностики або формування пропозиції по ремонту та узгодження вартості ремонту з замовником.

3.5 Якщо в процесі діагностики чи ремонту буде встановлено додаткові несправності чи пошкодження не вказані замовником при відправці виробу, ремонт призупиняється до узгодження подальших дій із замовником. Термін ремонту при цьому може збільшуватися на час, необхідний для узгодження.

3.6 Сервісний центр несе гарантійні зобов’язання на виконані роботи та встановлені комплектуючі, з дня видачі відремонтованого виробу замовнику терміном 3 - місяці, але не більше і не менше ніж термін гарантії на виріб вцілому.

 

4.Відмова у гарантійному ремонті.

-   відсутність експлуатаційних документів (технічний паспорт, гарантійний талон);

-   відсутність оригінальної упаковки або комплектуючих;

-   дані вказані у гарантійному талоні не відповідають виробу, стерті або виправлені.

- закінчився термін гарантійного обслуговування.

-   товар має видиме механічне пошкодження.

-   товар не правильно зберігався  або транспортувався.

-   виявлено стороннє втручання у виріб (зірвана пломба виробника, сліди розбору)

- виявлено сторонні предмети у функціональних вузлах або присутні сліди води чи корозії.

- товар використовувався не за призначенням, порушені умови експлуатації, вказані в інструкції по експлуатації товару.

-пошкодження викликані аварійним підвищенням чи пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.     Також гарантія не поширюється на деталі та вузли, які вийшли з ладу внаслідок:
-   природного зношування;
-   зношування внаслідок перенавантаження;
-   та деталі швидкозношувані (витратні): щітки електричні, гумові ущільнювачі, ножі, ведучі шестерні, акумуляторні батареї, крани кип’ятильника, запобіжники (електричні, термічні, механічні) тощо.

5.Отримання виробу після ремонту

   При отриманні виробу після ремонту обов'язково перевірте наявність документації та всіх комплектуючих, перевірте сам виріб на предмет справності.

 


                                                                      Порядок роботи з  рекламаційними зверненнями АС ТІМ

УВАГА!!На товар, який був отриманий та не перевірений клієнтом на цілісність та кількість на поштовому відділенні або в присутності кур’єра при адресній доставці – претензії не приймаються.

У разі виявлення невідповідності ,при отриманні замовлення на поштовому відділенні, клієнт може відмовитись від товару або для уточнення подальших дій може зв'язатися з менеджером із сервісу або з менеджером з продажу компанії АС ТІМ і викласти всю зібрану інформацію з виявленими недоліками.

 1. Щодо рекламації стосовно якості, клієнт повинен надати наступну інформацію:
 • код товару (найменування продукції);
 • номер рахунку (видаткова накладна), за яким цей товар був придбаний;
 • кількість дефектної продукції;
 • перелік заявлених дефектів;
 • при можливості, надати фотографії дефектів продукції на E-mail чи Viber. Фотографії повинні давати змогу ідентифікувати виріб та мати хорошу якість, щоб можна було адекватно оцінити ступінь пошкоджень і можливу причину їх появи;
 • якщо дефект полягає у підвищеному шумі при роботі або у відхиленнях від нормальної роботи виробу (одні частини виробу торкаються інших, несумісні частини труться одна об одну під час руху і т.д.), бажано надати відеозйомку з відтворенням звуку на E-mail чи Viber.

 

 1.  Щодо рекламації стосовно кількості, клієнт повинен надати наступну інформацію:
 • код товару (найменування продукції);
 • номер рахунку (видаткова накладна), за яким цей товар був придбаний;
 • кількість згідно з рахунком;
 • фактична кількість.

У випадку об’ємних поставок(з кількістю найменувань більше 10 товарів і (або) загальною кількістю товарів по накладній більше 40шт),які унеможливлюють здійснення якісної перевірки на поштовому відділенні, основну увагу та огляд потрібно приділити товару з пошкодженим пакуванням ( коробки з вм’ятинами, дірками чи замоканням).    

Рекламаційні звернення щодо недостачі та якості товарів при отриманні об’ємної поставки,  приймаються з інформацією зазначеною в пунктах 1 та 2 на E-mail чи Viber в наступні строки:          - відносно кількості, не пізніше2-ох робочих днів, включаючи день отримання товару ;                           -відносно явних дефектів, не пізніше 5-ти робочих днів, включаючи день отримання товару;                - відносно дефектів, прихованих в середині пакування*, не пізніше 14-ти календарних днів;                  - відносно несправності виробничого характеру – протягом встановленого гарантійного терміну на продукцію.

        Рішення стосовно рекламаційних звернень, що надійшли на розгляд, приймаються на протязі  3-ох робочих дні, за відсутності в потребі додаткової інформації по даному зверненню.

Заміна рекламаційного товару здійснюється тільки після його отримання на склад АС ТіМ.

        Відправка рекламаційного товару здійснюється коштом ТОВ «АС ТІМ» за адресою: м.Івано-Франківськ, Нова Пошта склад №1, тел. (067) 240-07-07 ТОВ «АС ТІМ»

E-mail для відправки рекламаційних звернень :service@astim.in.ua

Viber для відправки рекламаційних звернень: (067)240-07-07

*до даного пункту не відносяться пакування зі сланцем та посудом з скла, кераміки, фарфору і т. п. Даний товар є обов’язковим до перевірки на поштовому відділенні.

 

Компанія АС ТІМ
76000 вул.Галицька 87
м.Івано-Франківськ. Україна.
тел. (067) 240 07 07 - Viber
e-mail:service@astim.in.ua

Новини
Обігрів на вулиці: сучасні газові та електричні обігрівачі
17.10.2022

Класичний обігрів у відкритому просторі прийшов до нас у вигляді вогнища ще з давніх часів. Однак сьогодні все інакше.

Небезпека перекидання вогню на людей, предмети та приміщення навколо не дозволяє використовувати цей вид зігрівання у місцях масового скупчення людей.

Еволюція технічних пристроїв. Сучасні девайсі шеф-кухарів
28.01.2022

Що таке багатофункціональне пристрій у широкому тлумаченні цього поняття?

Під ним розуміємо технічний механізм, який має властивості декількох однофункціональних гаджетів, виконує їх завдання, водночас займаючи менше місця, зменшуючи витрати енергії, години та зусиль людини для виконання потрібних завдань.Доставка по Україні
Доставка НОВА ПОШТА -10%
Доставка ДЕЛІВЕРІ
Доставка ІНТАЙМ
Доставка МІСТ ЄКСПРЕС
Оплата замовлення 
Готівка (грн)
Банківський переказ (з ПДВ)
Податковий платіж
Час роботи:Україна, Івано-Франківськ, Галицька 67

АсТім 12000-150000 UAH


Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 67.
+38(096)6683188; +38(066)3925102, inform@astim.in.ua


Створення сайту
Kebeta.Agency
NespiCMS
data-mce-bogus="1">