Меню
Каталог
товаров
office@astim.in.ua
Новый покупатель?
Постоянный покупатель?
Корзина
1€ = 27.5 грн
Каталог
Холодильное оборудование
Мебель из нержавеющей стали, транспортировка, складирование
Fine Dine

Користь соків: на що звернути увагу?

Що нам відомо про сік? Усі знають цей ароматний напій, сповнений великою кількістю вітамінів та мінералів, виготовлений зі спілих сезонних фруктів чи овочів, а також стебел, коренеплодів, листя рослин.


А тепер давайте розберемося детальніше.

Виділяють 3 види соків: 

 • сік, отриманий в результаті механічної обробки фруктових/овочевих плодів, готовий до миттєвого споживання або, інакше кажучи, свіжовитиснений сік;


 • сік прямого витиснення: обов’язкового потребує пастеризації та розливу у скляну чи пакетну тару асептичного виду, досить поширений вид упаковки в Україні та Європі, в якому сік має довший термін зберігання.

Картон, поліетилен та алюміній (складники стандартної асептичної пакетної тари) забезпечують свіжість та придатність соку для споживання, бо мають бар’єрні властивості. Увесь процес має проходити за стандартами в стерильних умовах (принаймні при закриванні пастеризованого продукту в упаковці). Проте! Пакування  соків може бути як фізичним, так і хімічним. Пояснимо. Асептичний метод упаковки, здійснений хімічним методом передбачає стерилізацію із застосуванням хімікатів, які вбивають мікроорганізми. До таких хімічних сполук входять: перекис водню та оцтова кислота (їх суміш), озон, діоксид сірки (Е 220), ін., деякі з них завдають шкоди людському організму. Фізичний метод асептичного пакування — це поступове нагрівання соку до високої температури з різким її зниженням і миттєвим розливанням уже холодного соку в упаковку.


 • Третій вид соку складають відновлені соки, тобто розведені питною водою концентрати соку. Вони також надходять на полиці магазинів в асептичному пакуванні для запобігання їхньому бродінню та псуванню.

Згідно з дослідженнями компанії Pro-Consulting (прим. дані взяті з сайту www.ubr.ua ) жителі України споживають відносно мало соків у порівнянні з Європейцями (втричі більше) чи жителями Північної Америки (у 5 разів більше).  Це може бути пов’язано із фінансовим становищем українців, надання переваги газованим напоям чи сумнівами щодо якості “магазинних соків”. Виробники також помітили скорочення попиту, висловлюючи здогади, що перевага надається продукту домашнього виробництва: свіжим компотам чи консерваціям, а також свіжим сокам, витисненим вдома, про які ми вже згадували, тобто першого типу.

На нашу думку, значною мірою справа не у переліченому, а у тому, що виробники зосереджуються на оптовому продажі “здешевленого” продукту, в той час, як на експорт відправляють продукт преміум якості.

А поки-що, на превеликий жаль, вітчизняний споживач погано обізнаний у тому, якими саме мають бути безпечні натуральні соки, не звертає увагу на їхній склад, не має поняття про шкідливість консервантів Е чи їх відносну користь.

У чому ми впевнені на 100%, це те, що насправді якісний та корисний сік — це напій, витиснений при споживачеві за лічені хвилини без наявності хімічних сполук, при цьому є можливість візуально оцінити якість та готовність до споживання плодів, з яких отримується сік.

У цьому процесі головним “інгредієнтом і учасником” стане професійний соковитискач, який забезпечить натуральним продуктом усіх, хто цінує можливість випити дійсно вітамінну суміш. “АС ТІМ” з радістю порадить та запропонує своїм постійним та потенційним клієнтам мануальні/ електричні соковитискачі, виготовлені з високоякісних матеріалів з відповідними технічними характеристиками, які відповідають європейським стандартам ринку.

                    

До прикладу, шнекові соковитискачі призначені для витискання не лише м’яких фруктів та овочів (малини, полуниці, чорниці ін.) але й для цитрусових, твердих плодів (буряка, імбиру, моркви, селери, і т.д.), при цьому отримані об’єми соку значно більші за рахунок методу схожого на “пресовий відтиск”, що значно розширює його можливості у лінійці товарів подібного функціоналу.
                                                                        

Серед переваг знайдете:

 • два завантажувальні отвори для продуктів різного розміру;
 • надзвичайно тиха робота 65 ДБ;
 • практичний зливний клапан;
 • незамінний для приготування свіжих соків, мусів, фруктових коктейлів чи пюре;
 • простий в користуванні й чищенні;
 • до набору додається нейлонова щітка для чищення;
 • шнек та віджимний кошик виготовлені з тритану, матеріалу, що не містить шкідливий компонент бісфенол А;
 • система реверсу стане у нагоді при очищенні макухи;
 • сітка для соку виготовлена з неіржавної сталі;
 • 850мл. Контейнери для соку і макухи в комплекті.

Впевнені, що з нами Ви зробите правильний вибір!

З любов’ю, команда “АС ТІМ”

Доставка по Украине
Доставка НОВАЯ ПОЧТА -10%
Доставка ДЕЛИВЕРИ
Доставка ИНТАЙМ
Доставка МИСТ ЕКСПРЕС
Оплата заказа 
Наличные (грн)
Банковский перевод (с НДС)
Наложенный платеж
Время работы:

Україна, Івано-Франківськ, Галицька 67
 
АсТим 12000-150000 UAH


Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 67.
+38(096)6683188; +38(066)3925102, inform@astim.in.ua


Создание сайта
веб студия Идейное Решение
NespiCMS